Şanghay’da Evden Eve Nakliyat


Evini veya şirketini taşıyacaklar için en önemli konulardan biri iyi bir nakliyat şirketiyle çalışmaktır herhalde.. Aksi takdirde bir çok değerli eşya, bilinçsiz taşıma sonrasında değerlerini epeyce yitirebilirler 🙂 Bu nedenden dolayı, geçen aralık ayı itibariyle, ev taşımamızda bize yardımcı olan şirket bilgilerini buradan vererek, ihtiyacı olanların bir yere not almasını sağlamaktır bugünki amacım..

Şanghay Evden Eve Nakliyat

Öncelikle şirket bilgilerini verip sonra da kısaca çalışma stillerinden bahsedeceğim..

Şirket İsmi: Globe Transit ( www.globetransit.com )

Bizimle ilgilenen yetkili: Clive Zhu ( clive.zhu@globetransit.com )

Telefonu: 13764308735

Bizim kendileriyle yaşadığımız tecrübe şöyle gerçekleşti: Öncelikle sizden müsait bir zamanınızı istiyorlar, ve belirleyeceğiniz vakitte evinizi ziyarete geliyorlar.. Clive ve yanındaki eleman evi geziyolar, taşınacakları ve taşınmayacakları sizin vasıtanızla öğrenip notlarını alıyorlar.. Buna göre taşınma gününde ihtiyaçları olacak şeyleri (kutu, adam sayısı vs.) belirliyorlar anladığım kadarıyla..

Sonrasında taşınma günü belirlediğiniz saatte geliyorlar ve seri bir şekilde paketleme işlerine başlıyorlar.. Taşınmayacak eşyaları işaretledikten sonra dört bir koldan saldırıyorlae gidecek eşyalara 🙂 Mutfak eşyası gibi kırılabilecek eşyalara gerekli hassasiyeti gösterdikleri gibi, sizin belirttiğiniz diğer önemli şeyleri de dikkatli bir şekilde paketliyorlar.. Misal, bizdeki yarısı yapılmış bir puzzle için epeyce uğraştılar 🙂

Şanghay Evden Eve Nakliyat

Öğleye kadar kutulama işlemleri bitip kamyona yükleniyor herşey.. 1 saatlik yemek araları olmazsa olmazları olduğu için kamyonu taşınacağınız yere getirip yemeğe çıkıyorlar 🙂 Sonrasında sabahki işlemlerin tersi başlıyor.. Kutular seri bir şekilde yukarı çıkarılıyor, sizin isteğinize göre yerleştirilip, açılmasını istedikleriniz açılıyor.. Ve tüm bu işlemler akşamı bulmadan sona eriyor..

Sonuç olarak verilen hizmetten gayet memnun kaldığımızı söyleyebiliriz.. Tabii bu durumda bu sitede paylaşmaktan başka seçeneğim olamazdı 🙂