Şanghay’da Son Moda Manikür


Sevgili eşim Müge bu haftasonu epeyce gezdi, sanırım benim yokluğumdan faydalanıyor 🙂 Gezmekle kalmadı, gezdiği ve beğendiği yerleri Şanghay Rehberi okuyucuları için [ kocası için de olabilir tabii 🙂 ] fotoğrafladı, yazılarını yazdı.. Müge’nin gözünden bu haftasonunun ikinci mekanı ile başbaşa bırakıyorum sizi..

Daha önce “Şanghay’da Bakım ve Güzellik Mekanları” adı altında bir kaç farklı yer tanıtımı yapmıştım. Bu hafta sonu sadece oje değiştirmek için denediğim yeni bir mekan olan I.E’yi (In Elements) de o listeye eklemek isterim. 1120, Beijing West Road üzerinde (Xikang Road’a çok yakın) bulunan ufak ama sevimli olan bu mekanda farklı oje seçenekleri mevcut. Genelde Çinli bayanların tercihi olan parıltılı ve taşlı modeller yerine daha Avrupai olan modeller getirilmiş.

Daha önce bir arkadaşımın Tayland’da yaptırmış olduğu dizayn’ı orda görünce epeyce bir sevindim. Daha geniş bir zaman diliminde mutlaka yaptırmayı düşünüyorum. Güzel haber, mekanın sahibi İngilizce konuşabiliyor. Yalnız bana fiyatlar epeyce tuzlu geldi. Özellikle de benim beğendiğim dizayn ojeler. İstediğiniz modeli seçtikten sonra mutlaka iyi bir pazarlık yapmanızı tavsiye ederim. Pazarlığa açıklar.